| Model č. | LG19A-230R-252-12 |
| Rozměry (mm) | 260*260*90 |
| Moc | 12W |
| Napětí | AC220-240V |
| Cct | 2700 K/3000K/4000K/5000K/6500K |
| Světelná účinnost | 70lm/w |
| Světelný | 850lm |
| DF | > 0,7 |
| CRI | > 80 |
| Úhel paprsku | 120 ° |
| Ochrana třídy IP | IP20 |
| Senzor | DC senzor |
| Proces nízkého formování | | Krásně navržený |
| Zadní zapojení | | Široce používané v Různé situace |
Při renovaci domů a designu komerčních prostor rozložení osvětlení přímo ovlivňuje celkovou texturu a vizuální komfort prostoru...
Vhodné vnitřní prostředí pro LED přepážková světla LED přepážková světla se staly běžným řešením osvětlení pro mo...
V moderním designu osvětlení, LED panelová světla se staly preferovanou volbou pro mnoho komerčních a rezidenčních prost...
Jaké je pravidlo pro stropní svítidla? Instalace an LED stropní svítidlo není tak jednoduché, jako jen „koupit...
S rostoucím povědomím o úsporách energie a udržitelnosti životního prostředí se LED lišta postupně stal preferovanou volbou osv...