| Model č. | LG09B-290-18 |
| Rozměry (mm) | Φ293*29 |
| Moc | 18W |
| Napětí | AC220-240V |
| Cct | 2700 K/3000K/4000K/5000K/6500K |
| Světelná účinnost | 90lm/w |
| Světelný | 1600lm |
| DF | > 0,7 |
| CRI | > 80 |
| Úhel paprsku | 120 ° |
| Ochrana třídy IP | IP20 |
| Multifunkční světlo S funkcí změny CCT k dispozici | | Jednoduchý a elegantní design s podsvícení, dekorativnější v pokoj |
| Snadno a efektivně nainstalované otáčením zadního krytu | | Inteligentní funkce k dispozici pro Pohodlný a moderní život |
Při renovaci domů a designu komerčních prostor rozložení osvětlení přímo ovlivňuje celkovou texturu a vizuální komfort prostoru...
Vhodné vnitřní prostředí pro LED přepážková světla LED přepážková světla se staly běžným řešením osvětlení pro mo...
V moderním designu osvětlení, LED panelová světla se staly preferovanou volbou pro mnoho komerčních a rezidenčních prost...
Jaké je pravidlo pro stropní svítidla? Instalace an LED stropní svítidlo není tak jednoduché, jako jen „koupit...
S rostoucím povědomím o úsporách energie a udržitelnosti životního prostředí se LED lišta postupně stal preferovanou volbou osv...