| Model č. | LG21C |
| Rozměry (palec) | 50*10,16*4,33 |
| Moc | 150/200/250W |
| Napětí | AC120-277V |
| Cct | 3500 K/ 4000K/ 5000K |
| Světelná účinnost | 150im/w |
| Světelný tok 100 | 22500/30000/37500IM |
| Pf | > 0,9 |
| CRI | > 80 |
| Úhel paprsku | 120 ° |
| Nová konstrukce, PCB připojeno k obálce, Snadno se instaluje a proveďte Kabeláž pro externí | | Ochrana mokrého stupně |
| Design klipů | | Široce používané v Různé situace |
Při renovaci domů a designu komerčních prostor rozložení osvětlení přímo ovlivňuje celkovou texturu a vizuální komfort prostoru...
Vhodné vnitřní prostředí pro LED přepážková světla LED přepážková světla se staly běžným řešením osvětlení pro mo...
V moderním designu osvětlení, LED panelová světla se staly preferovanou volbou pro mnoho komerčních a rezidenčních prost...
Jaké je pravidlo pro stropní svítidla? Instalace an LED stropní svítidlo není tak jednoduché, jako jen „koupit...
S rostoucím povědomím o úsporách energie a udržitelnosti životního prostředí se LED lišta postupně stal preferovanou volbou osv...