| Model č. | LG22C |
| Rozměry (palec) | 46*4.3*1.6 |
| Moc | 55W |
| Napětí | 120V ~ |
| Cct | 3500 K/4000K/5000K |
| Světelná účinnost | 120lm/w |
| Svítící tok 140 | 6500lm |
| Pf | > 0,9 |
| CRI | > 80 |
| Úhel paprsku | 120 ° |
| Uniforma a krásná Světelné emise | | Vývody pro propojení na 8 kusů |
| Vytáhněte spínač lana | | Široce používané v Různé situace |
Při renovaci domů a designu komerčních prostor rozložení osvětlení přímo ovlivňuje celkovou texturu a vizuální komfort prostoru...
Vhodné vnitřní prostředí pro LED přepážková světla LED přepážková světla se staly běžným řešením osvětlení pro mo...
V moderním designu osvětlení, LED panelová světla se staly preferovanou volbou pro mnoho komerčních a rezidenčních prost...
Jaké je pravidlo pro stropní svítidla? Instalace an LED stropní svítidlo není tak jednoduché, jako jen „koupit...
S rostoucím povědomím o úsporách energie a udržitelnosti životního prostředí se LED lišta postupně stal preferovanou volbou osv...