| Model č. | LG22H |
| Rozměry (palec) | 45,98*2,91*1,61 |
| Moc | 30W |
| Napětí | 120V ~ |
| Cct | 3500 K/4000K/5000K |
| Světelná účinnost | 100lm/w |
| Světelný tok 100 | 3000lm |
| Pf | > 0,5 |
| CRI | > 80 |
| Úhel paprsku | 120 ° |
| Ochrana třídy IP | Suché |
| Nová konstrukce, PCB připojená k krytu, snadno se instaluje a proveďte kabeláž pro externí | | Uniforma a krásná Světelné emise |
| Design klipů | | Široce používané v Různé situace |
Při renovaci domů a designu komerčních prostor rozložení osvětlení přímo ovlivňuje celkovou texturu a vizuální komfort prostoru...
Vhodné vnitřní prostředí pro LED přepážková světla LED přepážková světla se staly běžným řešením osvětlení pro mo...
V moderním designu osvětlení, LED panelová světla se staly preferovanou volbou pro mnoho komerčních a rezidenčních prost...
Jaké je pravidlo pro stropní svítidla? Instalace an LED stropní svítidlo není tak jednoduché, jako jen „koupit...
S rostoucím povědomím o úsporách energie a udržitelnosti životního prostředí se LED lišta postupně stal preferovanou volbou osv...